Panel Komfovent C4.1

2999,00 zł
2999.00
Dodaj do schowka
UWAGA – ze względu na obecną sytuację rynkową prosimy o sprawdzenie przed zamówieniem dostępności danego produktu. Niestety u wielu producentów występują poważne opóźnienia w dostawach.
Opis
Pliki
Dostawa
Zwrot
Elegancki, kolorowy, dotykowy, plaski panel LCD sterujący centralami wentylacyjnymi Komfovent Domekt.
1. C4

wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)
Panel sterujący C4.1 służy do zdalnego sterowania centralami wentylacyjnymi z linii DOMEKT. Atrakcyjny, nowoczesny wygląd panelu o grubości zaledwie 12,5 mm, doskonale współgra z wnętrzami o różnorodnej stylistyce. Użytkownik decyduje o lokalizacji panelu, który można zainstalować bezpośrednio przy centrali wentylacyjnej, lub na ścianie w przestrzeni mieszkalnej domu, w miejscu dogodnym dla mieszkańców.

Urządzenie zaprojektowano tak, aby najważniejsze funkcje były dostępne z poziomu ekranu głównego. Dla wygody użytkownika panel oferuje 3 tryby pracy (Wyjazd, Dom, Praca intensywna), w każdym z nich istnieje możliwość osobnej nastawy intensywności wentylacji dla powietrza nawiewanego i wywiewanego. Urządzenie posiada szereg przydatnych funkcji: planowanie pracy w oparciu o program tygodniowy, korektę temperatury, funkcję nadrzędną, utrzymanie zadanej wilgotności względnej powietrza, wentylację na żądanie, kompensację podciśnienia w instalacji, oraz ekonomiczne tryby pracy dla pory letniej i zimowej (niektóre z funkcji wymagają zastosowania osobnych styków sterujących).

Panel posiada zintegrowany czujnik wilgotności i temperatury, który na bieżąco monitoruje parametry powietrza w pomieszczeniu i przedstawia wskazania w czasie rzeczywistym. Istnieje możliwość opcjonalnej instalacji dodatkowego czujnika poziomu dwutlenku węgla, który po przekroczeniu zadanej wartości stężenia CO2 spowoduje wzrost intensywności wentylacji.

Do sterowania centralami wentylacyjnymi z serii DOMEKT można używać dedykowanej aplikacji mobilnej. Aplikacja umożliwia sterowanie parametrami centrali wentylacyjnej przez smartfona lub przeglądarkę internetową w identyczny sposób, jak za pomocą naściennego panelu sterowania. Do sterowania centralą konieczne jest zamówienie modułu sieciowego PING 2.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty