Nawilżacz powietrza WANAS UMECTO 1300

3649,00 zł
3649.00
Dodaj do schowka
UWAGA – ze względu na obecną sytuację rynkową prosimy o sprawdzenie przed zamówieniem dostępności danego produktu. Niestety u wielu producentów występują poważne opóźnienia w dostawach.
Parametry techniczne
Pliki
Dostawa
Zwrot

Maksymalny strumień powietrza m3/h 1300
Zużycie energii W 15
Zasilanie V/Hz 230/50
Średnica króćców powietrznych mm 315
Wysokość/szerokość/głębokość mm 824,4/455/452,2
Masa kg 36
Moc nagrzewnicy W 2000
Maksymalne zużycie wody 1/h 10,1
Opór powietrza przy 200 m3/h Pa 11
Średnica króćca podłączeniowego wody cal 3/4
Ciśnienie wody MPa 0,15-0,6
Temperatura wody Min/Max 5-20
Temperatura otoczenia Min/max 5-45
Twardość wody Max mg CaCo3 200

wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)


ZALETY NAWILŻACZA UMECTO 1300:

Dobre samopoczucie – powietrze o niskiej wilgotności (zwłaszcza w okresie grzewczym) w głównej mierze przyczynia się do podrażnienia dróg oddechowych i oczu oraz wysuszania skóry, co prowadzi do szybszego starzenia się jej i niszczenia cery. Odpowiednia wilgotność ogranicza podatność na infekcje, sprzyja alergikom oraz pozytywnie wpływa na układ odpornościowy. Suche powietrze jest również przyczyną uczucia zmęczenia, braku koncentracji, problemów ze snem. Na te dolegliwości podatne są szczególnie małe dzieci oraz osoby w starszym wieku.

Komfort – ograniczenie unoszenia się kurzu i alergenów, znacznie zmniejsza zjawisko elektrostatyczności.
W razie potrzeby nagrzewnica wtórna dogrzewa powietrze w zimie. (Istnieje możliwość obniżenia temperatury w budynku w okresie letnim.)

Wpływ na otoczenie– odpowiedni poziom wilgotności wpływa pozytywnie na wygląd oraz żywotność drewnianych mebli czy parkietu, jest korzystny dla roślin i zwierząt.

Kompaktowa budowa – dwa urządzenia w jednym. Nawilżacz z nagrzewnicą wtórną wystarczy tylko podłączyć pod sterownik rekuperatora WANAS oraz do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej.

Higieniczny system - system płukania maty ewaporacyjnej - związki wapnia oraz zanieczyszczenia z wody i powietrza nie przedostają się do pomieszczeń, automatycznie co pewien czas zostają odprowadzane do kanalizacji. Łatwy dostęp do czyszczenia. Brak postoju powietrza.

Energooszczędność - jest urządzeniem energooszczędnym, działanie oparte jest na naturalnym (adiabatycznym) procesie odparowywania wody, co przekłada się na niskie zużycie energii. Inteligentny system sterowania zapewnia niskie zużycie energii przez nagrzewnice wtórną, która włącza się tylko w razie konieczności.

Łatwe sterowanie – urządzeniem steruje się za pomocą sterownika, który jest standardowo na wyposażeniu każdego rekuperatora WANAS. Jest to urządzenie w pełni automatyczne.

Cicha praca – urządzenie nie emituje dźwięku do otoczenia.

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty