Szczegółowy opis
Opinie (0)

Automatyka sterowania C6 w centralach KOMFOVENT


Control system C6 – przeznaczona dla użytkowników końcowych, charakteryzuje się szerokim wachlarzem możliwości sterowania i prostą nawigacją.Głównym założeniem automatyki C6 było prawidłowe działanie centrali wentylacyjnej bez konieczności szczegółowej regulacji po stronie użytkownika. Różne tryby wentylacji są zoptymalizowane pod kątem codziennych potrzeb użytkownika. Przyjazny użytkownikowi interfejs pozwala na intuicyjne sterowanie centralą wentylacyjną.


Rozbudowane opcje sterowania - Inteligentne algorytmy automatyki sterowania zapewniają szeroki wachlarz możliwości kontroli pracy centrali wentylacyjnej, które gwarantują maksymalną oszczędność energii przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu w wentylowanych pomieszczeniach: sterowanie jakością powietrza, wydajność we-dług zapotrzebowania, chłodzenie w nocy w okresie letnim, VAV, CAV i wiele innych.


Przyjazny użytkownikowi układ sterowania - Automatyka sterowania jest łatwa i wygodna w obsłudze. Użytkownik może monitorować parametry pracy i zmieniać ustawienia na kilka wygodnych sposobów: na panelu sterowania z dotykowym wyświetlaczem LED, w aplikacji mobilnej lub przez serwer internetowy.


Zintegrowana, specjalnie zaprojektowana automatyka - W pełni zintegrowana automatyka sterowania w centralach zapewnia bezpieczną i niezawodną pracę centrali wentylacyjnej, steruje ustawieniami systemu i optymalizuje koszty eksploatacji centrali.


Jakość i gwarancja - Wszystko jest instalowane i testowane w fabryce. Każda wyprodukowana centrala przechodzi dwuetapową kontrolę jakości. Najpierw jest sprawdzana w produkcji, a następnie przechodzi jeszcze dokładniejszą kontrolę parametrów i wydajności przed wysyłką do klienta. Dlatego klient może być pewny, że urządzenie i automatyka sterowania są odpowiednio zsynchronizowane i gotowe do pracy.

Uwaga! Panel jest wyposażeniem opcjonalnym nie wpływającym na możliwości sterowania centralą. Wszystkimi centralami Komfovent Domekt z automatyką sterowania C6/C6M wyposożnymi standardowo w webserwer oraz router WIFI można w pełni sterować za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon,tablet, laptop). Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Komfovent Control i zeskanować kod QR na urządzeniu, aby cieszyć się kontrolą urządzenia z dowolnego miejsca na świecie.

Widok na ekranie smartfona w 100% pokrywa się z widokiem panelu sterowania.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty