Filtr kanałowy FRAPOL OS-ONYX-F7-315

1690,00 zł
1690.00
Dodaj do schowka
UWAGA – ze względu na obecną sytuację rynkową prosimy o sprawdzenie przed zamówieniem dostępności danego produktu. Niestety u wielu producentów występują poważne opóźnienia w dostawach.
Parametry techniczne
Pliki
Dostawa
Zwrot

KONSTRUKCJA

Obudowa filtra wykonana jest ze stali, zewnątrz lakierowana, wewnątrz zabezpieczona warstwą ocynku. Izolację termiczną i akustyczną stanowi wełna mineralna o grubości 30mm. Obudowa posiada zintegrowane uchwyty montażowe umożliwiające podwieszenie za pomocą prętów gwintowanych i nakrętek M8. Pokrywa rewizyjna zabezpieczona jest śrubami imbusowymi M6


wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)

Filtry kanałowe OS-ONYX-F7
Zastosowanie filtrów powietrza F7

Filtr powietrza F7 stosowany w instalacji wentylacyjnej służy do zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza napływającego do pomieszczeń, jak również do ochrony instalacji i jej poszczególnych elementów przed zanieczyszczeniami. Typoszereg złożony jest z 2 wielkości filtrów F7 oraz filtra F7(M) z funkcją filtracji molekularnej. Filtry te zatrzymują minimum 70% zawartych w powietrzu pyłów PM2,5, natomiast filtr F7(M) zatrzymuje minimum 70% pyłów PM1 dodatkowo absorbując szeroki zakres lotnych związków organicznych oraz zapachów. Wszystkie filtry F7 cechują się dużą powierzchnią filtracji, w przypadku filtra F7(M) wynoszącą 3,8m2, co przekłada się na niskie opory przepływu powietrza oraz  długą żywotność filtra.
Zalecenia dotyczące tej filtracji

Maksymalnie co 3 miesiące należy dokonać okresowej inspekcji stanu filtracji F7, a co 6 miesięcy, niezależnie od stanu zabrudzenia, zalecana jest wymiana wkładu filtracyjnego  w celu utrzymania wysokiego komfortu powietrza świeżego nawiewanego do pomieszczeń oraz zmniejszenia poboru energii elektrycznej przez wentylatory. W celu monitorowania spadku ciśnienia, filtr wyposażony jest w presostat, który należy zintegrować z układem sterowania rekuperatora. Moment przekroczenia końcowego spadku ciśnienia jest sygnalizowany przez Frapol Smart komunikatem wyświetlanym na głównym ekranie.

ZAKRES DOSTAWY:

  • kanałowy filtr w obudowie izolowanej
  • presostat różnicy ciśnienia

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty