Thessla Green CleanBox 200

Kod produktu: 008A0001
1479,00 zł
1479.00
Dodaj do schowka
UWAGA – ze względu na obecną sytuację rynkową prosimy o sprawdzenie przed zamówieniem dostępności danego produktu. Niestety u wielu producentów występują poważne opóźnienia w dostawach.
Opis
Parametry techniczne
Dostawa
Zwrot
Filtr kanałowy CleanBox usuwa do 70% pyłu PM2.5 oraz bakterii.


D: 200 mm
B: 342 mm
H: 290 mm
L: 532 mm
Klasa filtracji: F8

wysyłka gratis

Zwrot towaru możliwy do 14 dni.

Szczegółowy opis
Opinie (0)

Jak zbudowany jest CleanBox?
Zbudowany jest w oparciu o wysokiej jakości filtry workowe klasy F8.
 
Co daje nam taki filtr?
Zastosowanie filtra umożliwia usunięcie z powietrza do 70% masy pyłów zawieszonych PM10 oraz PM2.5, szczególnie niebezpiecznych dla zdrowia.

Jak działa filtr CleanBox?
Filtr został zaprojektowany z myślą o ograniczeniu maksymalnych oporów przepływu do 150 Pa, poprzez rozwinięcie powierzchni. Ograniczenie oporów przepływu jest kluczowe dla prawidłowego działania systemu wentylacji oraz niskiego zużycia energii elektrycznej przez wentylatory. Dzięki zastosowaniu skutecznej filtracji powietrza klasy G4 oraz M5 w naszych centralach wentylacyjnych, powietrze napływające na filtr CleanBox jest oczyszczone z ponad 95% masy zanieczyszczeń pyłowych o wymiarach cząstek >10 μm oraz ponad 80% cząstek o wymiarach > 5 μm. Zadaniem filtra CleanBox jest usunięcie z powietrza najdrobniejszych i zarazem najniebezpieczniejszych dla zdrowia zanieczyszczeń o wymiarach cząstek 1-5 μm. Warunki w jakich działa filtr CleanBox w systemach wentylacyjnych AirPack umożliwiają długi okres jego eksploatacji przy niskich oporach przepływu powietrza, co zapewnia

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty